CITY L


R19ECOCITYL


Rozmiar koła
Rozmiar ramy
Kolor
Typ baterii
4 999,00 zł
Brutto


  • Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Wykorzystaliśmy wszystkie zalety miejskiego roweru z klasyczną nisko opadającą ramą i dodaliśmy to, na czym znamy się najlepiej – wspomaganie elektryczne. Stworzyliśmy w ten sposób idealną propozycję dla wszystkich, którzy miasto zdobywają przede wszystkim na dwóch kołach. I cenią sobie komfort w dobrym stylu.

Wygodny sposób wsiadania i wyprostowana pozycja za kierownicą, to najważniejsze atuty, które doceniają użytkownicy rowerów o takiej geometrii ramy, a ich praktyczność doceniają także Panowie.

Nasza „damka” jest jeszcze bardziej komfortowa dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy nominalnej 250W. W oparciu o czujnik ruchu zlokalizowany w korbie, wspomaganie włącza się w trakcie pedałowania i bez wysiłku może rozpędzić rower do 25 km/h, a nowej generacji kontroler zapewnia płynne przyspieszanie bez żadnych szarpnięć. Wspomaganiem możemy zarządzać za pomocą wyświetlacza LED, który pozwala wybrać trzy tryby wspomagania jazdy.

Dodatkowo rower jest wyposażony w manetkę gazu, którą możemy wspomagać się podczas wprowadzania roweru pod górę. Wówczas rower porusza się do 6 km/h.

Szeroki wybór wariantów pojemności baterii pozwala skonfigurować rower względem swoich potrzeb. Baterie wyprodukowane są na ogniwach Greenway oraz LG wahają się od 7,8 Ah aż do 16 Ah, a ich maksymalny zasięg wynosi od 45 km do nawet 160 km!

Aby uczynić jazdę możliwie najbardziej przyjemną, wyposażyliśmy City L w amortyzowany widelec SunTour CR8V , który świetnie tłumi nierówności i miękkie siodło Selle Royal dla maksymalnej wygody. Łatwe przewożenie różnych przedmiotów zapewni praktyczny bagażnik z dodatkowymi gumkami.

Teraz w City L znajdziesz kompletne oświetlenie Spanninga®, które wygodnie uruchomisz jednym przyciskiem panelu sterującego. W nowej odsłonie rower wyposażony jest w bardziej wytrzymałe szprychy Remerx® i nowe opony Mitas Flash Classic. Zmieniliśmy także wkład suportu i błotniki na aluminiowe, aby rower był jeszcze bardziej niezawodny w mieście.

W City zaszło kilka zmian, które z pewnością docenisz:

  • oświetlenie przednie i tylne firmy Spanninga® włączysz teraz jednym przyciskiem na wyświetlaczu
  • zastosowaliśmy bardziej wytrzymałe szprychy i obręcze firmy REMERX®
  • lepsze wybieranie nierówności dzięki szerszym oponom firmy Mitas®

Poza tym wyposażyliśmy City w lepszy wkład suportu, aby rower był niezawodny przez długie lata oraz aluminiowe błotniki, które są lżejsze i lepiej reagują na drgania podczas jazdy na nierównej nawierzchni.

Średnie dystanse na poszczególnych bateriach:

  • 36V7,8 Ah Greenway: 25-45km (w cenie roweru)
  • 36V10,4 Ah Greenway: 50-80km (+200 zł)
  • 36V10,4 Ah LG: 50-80 km (+400 zł)
  • 36V13 Ah LG: 60-110 km (+700 zł)
  • 36V16 Ah LG: 80-160 km (+1100 zł)

Produkt spełnia najnowszą normę Unii Europejskiej dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194

Widelec
przód - widelec amortyzowany SunTour SF16-CR8V-P-26
Przerzutka tylnia
7 biegów Shimano ALTUS
Manetki
SHIMANO TOURNEY SL-RS35
Korba
Prowheel PRO-A42
Hamulce
podwójne V-brake PROMAX
Piasty
MODUS MD-JA189F
Obręcze
wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy REMERX
Opony
MITAS , Flash CLASSIC
Siodło
Selle Royal Lookin Basic-A230
Kierownica
PROMAX HB-T320
Sztyca
PROMAX MQ-525
Waga
24 kg (aluminium)
Moc silnika
250 W
System
panel LED - 3 tryby wspomagania jazdy

Specyficzne kody

9 innych produktów w tej samej kategorii: