CITY L PRO


R19ECOCITYLPRO


Rozmiar koła
Rozmiar ramy
Kolor
Typ baterii
4 999,00 zł
Brutto


  • Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Wykorzystaliśmy wszystkie zalety miejskiego roweru z klasyczną nisko opadającą ramą i dodaliśmy to, na czym znamy się najlepiej – wspomaganie elektryczne. Stworzyliśmy w ten sposób idealną propozycję dla wszystkich, którzy miasto zdobywają przede wszystkim na dwóch kołach. I cenią sobie komfort w dobrym stylu.

Wygodny sposób wsiadania i wyprostowana pozycja za kierownicą, to najważniejsze atuty, które doceniają użytkownicy rowerów o takiej geometrii ramy, a ich praktyczność doceniają także Panowie.

W wersji PRO City L wyposażony jest w funkcjonalny wyświetlacz LCD, za pomocą którego mamy do dyspozycji 6 trybów wspomagania. Posiada on także port USB, za pomocą którego możemy ładować smartfon. Tylko w wersji PRO możesz odblokować prędkość maksymalną do 35 km/h. 

Szeroki wybór wariantów pojemności baterii pozwala skonfigurować rower względem swoich potrzeb. Baterie wyprodukowane na ogniwach Greenway oraz LG wahają się od 10,4 Ah aż do 16 Ah, a ich maksymalny zasięg wynosi od 80 km do nawet 160 km!

Aby uczynić jazdę możliwie najbardziej przyjemną, wyposażyliśmy City L w amortyzowany widelec SunTour CR8V, który świetnie tłumi nierówności i miękkie siodło Selle Royal dla maksymalnej wygody. Łatwe przewożenie różnych przedmiotów zapewni praktyczny bagażnik z dodatkowymi gumkami.

Teraz w City L znajdziesz kompletne oświetlenie Spanninga®, które wygodnie uruchomisz jednym przyciskiem panelu sterującego. W nowej odsłonie rower wyposażony jest w bardziej wytrzymałe szprychy Remerx® i nowe opony Mitas Flash Classic. Zmieniliśmy także wkład suportu i błotniki na aluminiowe, aby rower był jeszcze bardziej niezawodny w mieście.

City L jest rowerem uszytym na miarę każdego miasta. Idealnie sprawdzi się jako alternatywny środek transportu do pracy i podczas weekendowych wycieczek.

Średnie dystanse na poszczególnych bateriach:

  • 36V 10,4 GREENWAY - 50-80 km (w cenie zestawu)
  • 36V 10,4 LG - 50-80 km (+200 zł)
  • 36V 13Ah LG - 60-110 km (+500 zł)
  • 36V 16Ah LG - 60-160 km (+900 zł)

Produkt spełnia najnowszą normę Unii Europejskiej dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194

Widelec
przód - widelec amortyzowany SunTour SF16-CR8V-P-26
Przerzutka tylnia
7 biegów Shimano ALTUS
Manetki
SHIMANO TOURNEY SL-FT55-7R
Korba
Prowheel PRO-A42
Hamulce
podwójne V-brake PROMAX TX-117
Piasty
Joytech 751DSE
Obręcze
wzmacniane obręcze oraz nierdzewne szprychy REMERX
Opony
MITAS , Flash CLASSIC
Siodło
Selle Royal 8231
Kierownica
PROMAX HB-T320
Sztyca
PROMAX MQ-525
Waga
24 kg (aluminium)
Moc silnika
250 W
System
panel LCD C600E - 6 trybów wspomagania jazdy, wskaźnik, prędkości,dystansu, baterii... z portem USB + manetka gazu,

Specyficzne kody

8 innych produktów w tej samej kategorii: