ATRIA


R19LOVEATRIA


Rozmiar koła
Rozmiar ramy
Kolor
Typ baterii
5 739,00 zł
Brutto


  • Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Sprawdzona i popularna niska rama zapewnia komfort wsiadania. Pełne wyposażenie (w tym wyświetlacz LCD i Shimano Acera - 21 prędkości) oraz wysokiej jakości wykonanie czynią ten model idealnym nie tylko do miasta, ale także do celów turystyki rowerowej.

Trekingowy rower elektryczny LOVELEC Atria jest nowością na rok 2018 a równocześnie następcą najpopularniejszego modelu Lovelec Globe. Do wyposażenia trekkingowego roweru elektrycznego na 28 calowych kołach, należy 250 W tylny silnik, amortyzowany widelec ZOOM, jakościowe błotniki, praktyczny bagażnik z nośnością 25 kg i zamkiem akumulatora i osłona łańcucha. Przednia i tylna przerzutka Shimano Acera, razem oferują 21 biegów i zapewniają wygodną jazdę w każdym terenie. LCD wyświetlacz z komputerem i nowym oprogramowaniem teraz oferuje 5 stopni wspomagania. Aluminiowa rama i dwuścienne aluminiowe obręcze zapewniają nośność 140 kg.

Niska rama umożliwia wygodne wsiadanie. Dzięki specjalnej konstrukcji ustawienie kierownicy i siodełka przed jazdą jest proste. Rower wyposażony jest systemie "WALK" - wspomaganie rozjazdu silnika elektrycznego bez naciskania pedałów, umożliwiający osiągnięcie prędkości do 6 km/h. Standardowo rower jest wyposażony w akumulator Li-ion o pojemności 13 Ah, opcjonalnie 17,4 Ah (626,4 Wh), co pozwala osiągać odległości dojazdu do 150 km na jedno ładowanie.

Rower elektryczny LOVELEC Atria jest objęty 2 letnią gwarancją wraz z akumulatorem, oraz dożywotnią gwarancją na ramę.

Rama
19", aluminiowa (6061)
Widelec
Zoom, amortyzowany
Przerzutka tylnia
Shimano Acera, 7 przełożeń
Przerzutka przednia
Shimano Acera, 3 przełożenia
Manetki
microSHIFT
Hamulce
Tektro, V brakes, z odłączaniem silnika
Obręcze
aluminiowe, dwuścienne
Waga
21,5 kg (akumulator 3 kg)
Zasięg na jedno ładowanie
do 110 km (z akumulatorem 13 Ah)
Silnik
36 V, 250 W, bezszczotkowy tylny
Panel wspomagania
wodoodporny, 5 stopni wspomagania, funkcja walk
Wyświetlacz
LCD, z komputerem

Specyficzne kody

11 innych produktów w tej samej kategorii: