NORTHTEC to polska firma mająca swoją siedzibę na Śląsku. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1996, a od 2005 rozpoczęła produkcję rowerów pod własną marką Northtec. Rowery Northtec są starannie zaprojektowane zarówno pod kątem osprzętu jak i design, przez co mają niepowtarzalny wygląd i śmiało konkurują z innymi znanymi markami na rynku. Oferta nie ogranicza się jedynie do rowerów to również kaski oraz części i akcesoria.

Przejdź do e-Sklepu

ROCK MACHINE to marka która od ponad 20 lat podbija europejski rynek. Cała filozofia marki zawiera się w jej nazwie. Począwszy od fazy projektu, produkcji do stworzenia gotowego roweru, wszystko łączy jeden cel zrozumieć emocje rowerzysty tak by stworzyć rower który może przetrwać wszystko. Rock Machine to rower dla tych, którzy lubią być w centrum uwagi, tęsknią za przygodą, oryginalnością i niezawodnością.

Przejdź do strony producenta

MERIDA w 2013 roku świętowała swoje 25-lecie. Dzięki połączeniu doświadczeń niemieckiej firmy R&D oraz tajwańskiego zaplecza produkcyjnego, Merida jest w stanie zaspokoić każdego wymagającego rowerzystę, produktami najwyższej klasy ze wszystkich grup rowerów - modele dla dzieci oraz młodzieży, rowery MTB, szosowe, cross, trekking. Jakość rowerów Merida doceniają również zawodowcy, między innymi z Teamu Multivan Merida czy kolarze zawodowi z zespołu Lampre- Merida.

Przejdź do strony producenta

MONTERIA Koncepcja stworzenia marki Monteria zrodziła się wśród grupy pracowników grupy Zipp – pasjonatów, a zarazem profesjonalistów posiadających długoletnie doświadczenie w branży rowerowej. Dynamiczny rozwój grupy Zipp umożliwił uruchomienie produkcji rowerów w Polsce. Nasi designerzy przetworzyli zamysł w niepowtarzalną formę i osadzili ją na dwóch kołach, wszystko po to, aby móc zaoferować najwyższej jakości produkty, w których detale odgrywają główną rolę.

Przejdź do strony producenta